04.08.2014   NAUČTE VIAC po novom...

Milí užívatelia a návštevníci portálu Naučteviac.sk!

Vítame vás na ešte horúcich, vynovených stránkach portálu Naučteviac.sk. Ako ste si iste všimli, pripravili sme pre vás jeho inovovaný dizajn. Jeho funkcionality našim zásahom nestratili na hodnote, naopak, snažili sme sa o jeho prehľadnosť, jednoduchosť s cieľom rýchlej orientácie a efektívneho využitia ponúkaných obsahov.

Vzdelávací portál Naučteviac.sk  je miesto, na ktorom sa nachádzajú desiatky tisíc multimediálnych a interaktívnych vzdelávacích materiálov. Predstavuje komplexný nástroj pre učiteľa, slúžiaci na prípravu výučbových materiálov, na prácu so žiakmi počas vyučovacej hodiny, ale aj na kontrolu domácich úloh vypracovaných žiakmi z domova. 

Na portáli nájdete vzdelávacie materiály rôzneho typu určené pre materské, základné a stredné školy. Jeho obsah sme rozšírili o mnoho nových vzdelávacích materiálov. Novinkou sú materiály pre materské školy a v dohľadnej dobe pripravujeme nový digitálny obsah pre učiteľov anglického jazyka.

Veríme, že vzdelávací portál Naučteviac.sk sa bude aj naďalej tešiť vašej obľube a dôvere.

Tím spoločnosti AGEMSOFT

© AGEMSOFT, a.s. 2015
© Young Digital Planet S.A. 2018
Sledujte nás na
Pozrite si súvisiace stránky:
Naučsaviac.sk – Vzdelávací portál pre žiakov
Digitálny vzdelávací obsah pre základné a stredné školy
EDULAB – Centrum moderných vzdelávacích technológií
AGEMSOFT, a.s. – E-learning, digitálny obsah a realizácia projektov
SoftwareHouse – Predaj a distribúcia softvéru
TUUL – Online materiály pre inšpiratívne vyučovanie

Reminder notice for Free Content Creator access point

Notice

Before posting any material, please insure that you have thoroughly reviewed the Terms of Use, Privacy Policy and Children’s Information Privacy Policy and are completely familiar with the rules and obligations for submissions to yTeach Services. For ease of reference, links to each of these documents is provided below.


Terms of Use
Privacy Policy